A2284BNR EPIC CALACATTA SUPREME
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2284BNR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 0.6cm / ¼inch |
| Weight | 75kg |
| Block | A2284BNR |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 14 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 0.6cm / ¼inch |
| Weight | 75kg |